Ieeja biedriem

Meklēt

 

 

 

  

 

 

 

 

Ziņas 

23.08.2010

KONKURSS "LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ"

Latvijas Iepakojuma asociācija (LIA) jau četrpadsmito gadu organizē konkursu LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ un aicina iepakojuma pasūtītājus, dizainerus, izgatavotājus, iepakotājus un preču izplatītājus iesniegt darbus.

 

 

    Konkursa mērķis ir veicināt iepakojuma ražošanas un iepakojuma dizaina izstrādi atbilstoši ES kopējā tirgus prasībām, atbalstīt augstas kvalitātes iepakojuma apriti Latvijā un veicināt videi draudzīgāka iepakojuma popularizēšanu. Konkurss sniedz dalībniekiem reklamēt iepakojumu ne tikai Latvijā, bet arī pretendēt uz Grand Prix balvu, kas uzņēmumam dod iespēju piedalīties pasaules iepakojuma konkursā World Star 2011.

Arī šogad konkursā tiks īpaši aktualizēta kategorija EKO iepakojums.

   Konkursam iesniegtos darbus vērtēs profesionāla žūrija - iepakojuma eksperti - un patērētāji. Darbi būs apskatāmi izstādes Riga Food 2010 laikā no 8. līdz 10. septembrim, kā arī Latvijas Iepakojuma asociācijas mājas lapā www.packaging.lv. Informācija par konkursa gaitu un rezultātiem tiks sniegta masu mēdijos.

Konkursa darbus var iesniegt līdz 2. oktobrim, bet ja vēlaties, lai tiek tikti eksponēti izstādē - līdz 2. septembrim. Aicinām interesentus zvanīt pa tālr.: 67326597 vai arī atnāk uz LIA biroju Vienības gatvē 11, Rīgā no plkst. 14.00-18.00.

   Ilggadēji konkursa atbalstītāji ir LR Vides ministrija, a/s Latvijas Zaļais punkts, Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centrs, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija, GS1 Latvija u.c.

 

LIA valdes priekšsēdētāja Iveta Krauja