Ieeja biedriem

Meklēt

 

 

 

  

 

 

 

 

Ziņas 

02.02.2012

LPUA īsteno projektu "Latvijas Poligrāfijas un iepakojuma nozares darbaspēka kvalifikācijas celšana"|

Latvijas Poligrāfijas Uzņēmumu Asociācija turpina īstenot projektu „Latvijas Poligrāfijas un iepakojuma nozares darbaspēka kvalifikācijas celšana” (īstenošanas līguma Nr. L-APA-10-0028), darbības programmas ""Cilvēkresursi un nodarbinātība" papildinājuma 1.3.1.1.1. apakšaktivitātes "Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai - atbalsts parnerībās organizētām apmācībām" ietvaros.  Projekta ietvaros  poligrāfijas un iepakojuma nozares uzņēmumi paaugstina darbinieku kvalifikāciju dažādās jomās.

Apmācības šobrīd notiek šādās jomās:

  • Poligrāfijas un izdevējdarbības (545 02);
  • Valodas (225 00);
  • Specifiskās datoru apmācības (48 200).

Februārī tiks uzsāktas  un turpināsies vairākas apmācības poligrāfijas un izdevējdarbības (545 02), piemēram, apmācību kurss Iespiedprodukcijas pēcapstrāde, izmantojot grāmatu cieto vāku izgatavošanas iekārtu Horauf BDM Compact 60, apmācību kurss “Ražošanas bez dīkstāves – kas iespiedējiem jāzin par iespiedmašīnas darbību un apkopi”, Specifiskās datoru apmācības (48 200), apmācību kursi ar datorporgrammu Microsoft Dynamics Navision, apmācību kursi ar datorprogrammu Enterprise by HansaWorld, un citi. Tāpat turpināsies valodu apmācības.

Janvārī tika izsludināta iepirkumu procedūra “Poligrāfijas un iepakojuma nozaru darbinieku apmācības poligrāfijas un izdevējdarbības (545 02) jomā” (id. Nr. LPUA - 07/2012).