Ieeja biedriem

Meklēt

 

 

 

  

 

 

 

 

Ziņas 

09.08.2012

Konkurss "Labākais iepakojums Latvijā 2012"

Latvijas Iepakojuma asociācija jau 16 reizi aicina piedalīties konkursā "Labākais iepakojums Latvijā"

 

KURŠ IR LABĀKAIS IEPAKOJUMS?

Atbildi sniegs Latvijas Iepakojuma asociācijas (LIA) sešpadsmitais nacionālais konkurss LABĀKAIS IEPAKOJUMS LATVIJĀ. Darbu iesniegšana jau sākusies, un LIA aicina iepakojuma pasūtītājus, dizainerus, iepakojuma izgatavotājus, iepakotājus, tirgotājus piedalīties tradicionālajā konkursā par labāko iepakojumu.

Konkursam iesniegtie iepakojuma darbi saņems vairākus vērtējumus. Profesionālā žūrija - iepakojuma eksperti vērtēs darbus sekojošās grupās: tirdzniecības iepakojums pārtikas un nepārtikas produktiem, dzērieniem, farmaceitiskajiem produktiem, kosmētikai, sadzīves ķīmijai; vērtēs arī preču transportiepakojumu, prezentācijas iepakojumu, “jaunais vecā vietā” un inovatīvie projektus, displejus un stendus; iepakojuma palīglīdzekļus (etiķetes u.c.).

Lai veicinātu videi draudzīga iepakojuma ražošanas attīstību un progresīvo ekomateriālu ražošanas un iepakošanas tehnoloģiju ieviešanu Latvijā, arī šogad konkursā tiks novērtēts ekoiepakojums.

Dalība konkursā ir iespēja demonstrēt preču iepakojumu ne tikai ekspertiem, bet arī potenciālajiem klientiem un plašam patērētāju lokam. Patērētāji noteiks labākos iepakojumus interaktīvā aptaujā LIA mājas lapā www.packaging.lv un populārā interneta portālā – tā iepazīstoties ar konkursantu piedāvājumu.

Izstādē Riga Food’ 2012 no 5. līdz 8. septembrim apmeklētāju vērtējumus saņems darbi, kas būs iesniegti LIA līdz 30. augustam, jo tiks eksponēti asociācijas stendā.

Konkursa uzvarētāji būs zināmi šī gada novembra sākumā. Grand Prix ieguvējs piedalīsies 2013. gada Pasaules Iepakojuma organizācijas rīkotajā starptautiskajā konkursā Worldstar. Konkursa atzinības rakstus gatavo Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, a/s Latvijas Zaļais punkts, Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centrs, Latvijas Poligrāfijas uzņēmu asociācija, GS1 Latvija, biedrība homo ecos:, stikla pārstrādes darbnīca Buteljons u.c.

LIA aicina pieteikties konkursam un iesniegt darbus no 1. augusta līdz 30. septembrim Latvijas Iepakojuma asociācijā (Vienības gatve 11, Rīga, no plkst. 13.00 līdz 17.00.). Informācijai un jautājumiem – telefons 67326597, 29416334. Konkursa nolikumu un dalībnieka pieteikumu var saņemt arī rakstot uz adresi: packaging@packaging.lv